Objednanou literaturu můžete vyzvednout osobně na naší adrese (po předchozí domluvě) anebo ji zašleme přepravní společností Zaslat či ČP. Zaslání je zdarma.

U každé objednávky je nutno uvést telefonický kontakt!

Knihy, které nejsou zdarma, uhradíte po obdržení zásilky přiloženou fakturou. Úhradu lze provést přiloženou poštovní poukázkou nebo převodem na náš účet 2501147288/2010. Variabilní symbol je číslo faktury.

Pokud chcete podpořit tisk a distribuci literatury, která je zdarma, můžete zaslat příspěvek formou daru. V takovém případě na požádání vystavíme potvrzení o daru, které lze uplatnit ke snížení daňového základu.

Pokud je omezen počet jednotlivých titulů, které zašleme na jednu adresu (objednávku), tak je to uvedeno v příslušné kategorii nebo u konkrétního produktu. V případě nejasností nebo individuálních potřeb nás, prosím, kontaktujte na našem mailu.

Literaturu, která je zdarma, nelze následně prodávat - je neprodejná!

Zpracování a uchovávání osobních údajů (jméno, adresa, telefon, e-mail) provádíme v nezbytném rozsahu v souladu se zákonnými nařízeními. Tyto údaje poskytujeme také dopravci dodávajícímu objednané zboží.